Az aukciómon eladásra kínálom ezt a fém flaskát!
Felirata alapján Szovjet, talán KGB?
Ritka darab. Ajándéknak sem rossz..... ..
Állapota képek szerint!
Kérdésre szívesen válaszolok!
Licitet nem szeretnék törölni! Előre utalás után postázom a terméket a mindenkori postai díjszabás szerint, akár külföldre is! Leütés előtt kérem egyeztessünk a postai költségről!
A nyertes licitáló 3 napon belül vegye fel velem a kapcsolatot, és rendezze a vételárat.
Ellenkező esetben a 15,. -napom negatív értékelést adok!
Jelenlegi ára: 2 500 Ft
Az aukció vége: 2017-09-21 20:57 .
2017. szeptember 1., péntek
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése